mapa uložna 4ringa-fi15 mm a4 pp linicolori exacompta 51177e sortirano
Artikal :
Šifra artikla:
Jedinica mjere:
KOM
Opis:
MAPA ULOŽNA
Specifikacija:
format: A4; dimenzija: 250x320 mm; 4 ringa; ring fi: 15 mm; hrbat: 20 mm; debljina: 0,8 mm; PP; 5 boja